PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32033}

Klub szczęścia

The Joy Luck Club
7,5 628
ocen
7,5 10 1 628
Klub szczęścia
powrót do forum filmu Klub szczęścia

mam

ocenił(a) film na 9

wyjątkowy sentyment do tego filmu. Chętnie do niego wracam, być może dlatego, że lubię Amy Tan, w ogóle lubię literaturę chińską. A może dlatego, że bardzo kocham moją Mamę, mimo że nie bardzo możemy się porozumieć. Polecam ten film przede wszystkim matkom i córkom.

Oshin

Dokladnie!Moze dac wiele do myslenia.Piekny i wzruszajacy film!

ocenił(a) film na 10
Oshin

Witam,
czy ktoś wie, gdzie można kupić ten film?

ocenił(a) film na 9
Oshin

Cudowny, mądry, niepowtarzalny. Córki i matki pewnie poruszy najbardziej, zwłaszcza te z pokręconymi relacjami (choć które takich nie mają...) - ja wyłam jak głupia, ale oglądałam ten film z moim facetem i sądzę, że oboje też sporo z niego wynieśliśmy w naszym kontekście. Absolutna rewelacja jak dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Oshin

właśnie oglądam i muszę przyznać, że jest sympatycznie. chciałam napisać, że przypomina (a wręcz klonuje) jeden z filmów, który bardzo lubię - Boskie sekrety stowarzyszenia Ya Ya", ale w porę zauważyłam, że "Klub szczęścia" był pierwszy;)

majanaga

Oglądałam kiedyś 'Boskie sekrety stowarzyszenia ya ya' i średnio mi się podobał, może powinnam jeszcze raz na spokojnie, ale te ich 'ya ya' mnie trochę irytowało :)
Natomiast przed chwilą trafiłam na Klub Szczęścia i jestem pozytywnie zaskoczona. Żałuję, że nie oglądałam od początku, ale utknęło mi jedno zdanie a propos rozstania Teda z bodajże Rose (strasznie mi się te kobiety mieszały przez to, że oglądałam tylko końcówkę)
"Być może go stracisz, ale odzyskasz siebie" - dało mi to do myślenia, akurat rozstałam się z chłopakiem.. eh.

Dużo mądrości było w tym filmie, dużo smutków..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones