PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9108}

Ręka

The Hand
5,8 429
ocen
5,8 10 1 429
5,7 3
oceny krytyków
Ręka
powrót do forum filmu Ręka

Widziałam ten film mając ze 4 lata (nie mam pojęcia czemu pozwolono mi oglądać jakiś horror?!) i było to traumatyczne przeżycie - przez kilkanaście lat bałam się, że dopadnie mnie jakiś psychopata i jego mordercza ręka!


Teraz mam już ponad 20 lat, a ciągle mam wbite w pamięć fragmenty tego filmu. Oczywiście mając 4 lata nie zarejestrowałam, co to za film - ale dziś w nocy znowu przypomniała mi się mordercza ręka i postanowiłam dowiedzieć się cóż to było za dzieło... i zszokowałam się, kiedy odkryłam, że to obraz Olivera Stone'a z Michaelem Cainem w roli głównej! o_O
Niepotrzebnie bawiłam się w wyszukiwanie koszmaru z dzieciństwa, bo teraz na sam widok Michaela Caine'a myślę o morderczej ręce.


Pamiętajcie: nie puszczajcie takich filmów dzieciom!o_O

sarenka

Mam dokładnie to samo, widziałam ten film jako dziecko...do dziś w nocy nie zaglądam pod łóżko O.o

Lili89

to ja się dołączę, dzisiaj przyśnił mi się koszmar z zabójczą dłonią i zorientowałem się, że śni mi się (na szczęście bardzo rzadko) chyba od dzieciństwa. Zamierzam obejrzeć ten film i zweryfikować czy może jakimś przypadkiem nie oglądałem go jak byłem mały (tak samo nie mam pojęcia kto mógłby mi pozwolić go oglądać).

Brudaksyn

Też mój koszmar z dzieciństwa. TVP za PRL go nadawała. Zaskoczyło mnie teraz, że tam takie nazwiska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones