Oliver StoneI

William Oliver Stone

7,7
4 348 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Oliver Stone

W mojej subiektywnej ocenie, to jest nr 1 w dorobku tego Pana...

Rob_Rock

Szkoda mi Cię.

Jack_Holborn

Mi Ciebie wcale nie szkoda...

Rob_Rock

Ja mam dylemat pomiędzy "Plutonem" a właśnie "Urodzonymi mordercami"

Rob_Rock

moim zdaniem Urodzeni mordercy to najbardziej dojrzaly film w calym dorobku Stone'a

Rob_Rock

zgadzam się z tobą, jedyna dziesiątka którą mu dałem. Oprócz tego 9 za pluton, 4 lipca, wall street, the doors i salwador i znacznie gorsze oceny za najnowsze filmy.

użytkownik usunięty
qgrudziaz

Nie widziałem, co prawda wszystkich filmów Stone'a ale najbardziej spodobał mi się Pluton. Urodzeni mordercy umiarkowanie, może to przez te zmiany w scenariuszu których dokonał reżyser, Quentinowi pewni by to lepiej wszyło.

Rob_Rock

Urodzeni mordercy to na pewno najbardziej kontrowersyjny film w jego dorobku, ale czy najlepszy nie wiem. To jest w ogóle trudny wybór. Dla mnie zajeb***a jest cała trylogia wietnamska (Pluton, Urodzony ..., Pomiędzy Niebem a Ziemią) ale i Salvador, oczywiście The Doors (pewnie dlatego, że kocham ten zespół), również JFK. Ale Urodzeni mordercy też. Nie wiem co wybrać.

Rob_Rock

Urodzeni Mordercy byl po wycinany przez Stona ktory byl napisal przez samego Quentin Tarantino i sie wqrwil :D

Rob_Rock

Bo jest, ja rzekłbym nawet, że to numer jeden jedyny. Nie podoba mi sie cala ta propagandowa komunistyczna papka. Byloby może ok, ale jest za bardzo zaangażowany politycznie i robi filmy tak stronnicze, że juz na to naprawdę patrzeć nie mozna. Urodzeni Mordercy to calkiem sprawny film nie postadajacy przywar o których wspomniałem. Podzielam Twoje zdanie w pełnej rozciągłości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones