Oliver StoneI

William Oliver Stone

7,7
4 347 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Oliver Stone

Ponieważ w nowym tysiącleciu kręci gniot za gniotem.Źli doradcy, scenarzyści, czy może w ogóle stracił nosa do wizualizacji dobrych historii.. I jak tu go ocenić za całokształt czy tylko za wcześniejsze produkcje? Niesprawiedliwie byłoby go oceniać za wszystko bo nie dostałby zasłużonej dychy za swój ogromny wkład w historię kina. Jednak po obejrzeniu Wallstreet dwa mam mocno podniesione ciśnienie...

Droo

mam podobne wrażenie, po prostu tak jak Al Pacino coraz gorsze wrażenie robi...

Droo

Przestał brać właśnie, dlatego kartofle kręci. Myślałem, ze po serialowym WTC nie może być gorzej, ale Wall Street 2 uświadomił mi, że wyczucie smaku jest zmienną.

PanTrojkat

Starość nie radość. Już nie ta kreatywność co kiedyś. Najwyraźniej wyczerpały mu się pomysły.

Droo

Nie wszyscy się pięknie starzeją, nie wszyscy zachowują sprawność intelektualną niczym Jan Nowak-Jeziorański, do 90-tki. Śmiem twierdzić, że większości się to nie udaje i że po 50. pojawia się lekki intelektualny zjazd, który potem jeszcze przyspiesza.

Stone, cokolwiek by o nim nie mówić jako o człowieku, to reżyserem był wybornym. Miał talent, oko i swoje wymierne sukcesy. Nawet jeśli jest się twórcą jednego Dzieła przez duże D (a Stone zrobił więcej niż jedno) to wystarczy aby wyjść z cienia tłumu i anonimowości. Ta postać i jego filmy to część historii kinematografii, czy komuś się to podoba czy nie.

Potępiam popieranie Putina czy w ogóle mówienie o Putinie pozytywnie, bo to zbrodniarz i socjopata, ale nigdy nie odmówię Oliverowi talentu i nigdy nie zakwestionuję jego filmowych sukcesów, choćby takich jak Platoon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones