Oliver StoneI

William Oliver Stone

7,7
4 350 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Oliver Stone

doceniam część jego twórczości, ale jako człowiek nie pasuje mi. Ma straszne poglądy polityczne [komunistyczne], jego stosunek do terroryzmu i spraw wewnętrznych USA też mi nie odpowiada. No i reżyser nierówny.

aciddrinker

komunistyczne poglądy a pisał scenariusz do scarface? yyyy...

trzyczwarte

poczytaj, a potem pisz, dobra?
Naprowadzę Cię nieco - wizyty u Chaveza czy Castro.

aciddrinker

ooo.. dziękuje za naprowadzenie..
Wiem co czytałeś i gdybym wierzył we wszystko co czytałem o Hollywood, to już manifestowałbym faszystowskie poglądy Lynch'a

trzyczwarte

wiesz, nie trzeba czytać pudelków, żeby to wiedzieć. jak się człowiek
interesuje kinem to pewne rzeczy po prostu wie.
a, że niektórym dyletantom się tego nie wyjaśni - cóż, życie.

aciddrinker

masz rację. nie interesuje się kinem szkoda tylko że kierunek studiów i wykonywany prze zemnie zawód tego nie potwierdza.

dumny jestem z tego, że znasz takie słowo jak dyletant

użytkownik usunięty
trzyczwarte

Ha!! I Aciddrinker się zglebił. Hehehe, hihihih, hahahaha

aciddrinker

Mam podobne zdanie o nim. Nie przeszkadza mi to jednak docenić niektórych filmów - zwłaszcza Pluton, choć on też w wyraźny sposób jest odbiciem światopoglądu Stone'a.

Jeśli chodzi o poglądy polityczne - nawet jak na generalnie lewicujący Hollywood Stone to ekstrema. Tu wywiad z Castro, tu zaprosi Hugo Chaveza na pokaz. Facet trochę przesadza.

Jascha

Dokładnie komunista i tyle. Nie lubię patrzeć na filmy pod względem politycznym, ale przy nim się nie da.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones