PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810216}

Oliver Stone vs Putin

The Putin Interviews
6,5 212
ocen
6,5 10 1 212
Oliver Stone vs Putin
powrót do forum serialu Oliver Stone vs Putin

Ciekawe, że filmy szkalujące Putina i Federację emitowane są na niemal wszystkich stacjach dokumentalnych i telewizji publicznej, a w niektórych powtarzają je nawet kilka razy w miesiącu, zaś o tym filmie dowiedziałem się z polecenia. Wszystkie słowa Putina są do sprawdzenia w niezależnych źródłach, a potwierdzić je mogą Polscy naukowcy geopolityczni i tropiciele współczesnej historii nie zarażeni rusofobią. Co zatem się tu dzieje? Ja wiem. Ale każdy powinien sam sobie odpowiedzieć na to pytanie po tym materiale. Polecam.
PS. Pewnie nikt nie uwierzy, że nie jestem agentem Putina i Ruskim trollem? Gratulacje! Fantastyczni z was agenci! Jestem tu spalony!

Millais

Ty może agentem nie jesteś. Ale Putin za to jest i świetnym aktorem i dobrym KGBistom. Zaczarował Ciebie i innych bo taki miał zamiar. Nic w tym filmie nie było przypadkowe, nic tu nie było naturalne i szczere. Putin był i jest przestępcą. A to że wśród rosjan są dobrzy i źli ludzie to fakt- jak w każdym narodzie. Ale film jest o Putinie i nie można brać filmu tego dupoliza STONA za jakieś arcydzieło dziennikarstwa. To majstersztyk propagandy. Łatwy do odczytania

FANHD

Myślę, że jak Oliver nakręci kiedyś Stone vs Kim Dzong Un użytkownik Millais będzie w siódmym niebie oddychając świeżością narracji.

ocenił(a) serial na 8
FANHD

Zatem bądź tak uprzejmy i powiedz, co z przedstawionych tez w tym mini serialu nie było prawdą?

FANHD

"KGBistom"... A ty jesteś hardkorę... ;-)

ocenił(a) serial na 1
Millais

Ojej, teraz to dopiero jak się musisz obruszać na te wszystkie "szkalujące Putina" wiadomości...

lew890

"Pożyteczny idiota" jak to by powiedzuał batiuszka Stalin

Daryzda67

powiedział

ocenił(a) serial na 8
lew890

I słusznie, Zachodnia propaganda ostatnio staje na uszach, i wylewa się z każdego medium. Nawet odcięli dostęp do informacji z drugiej strony barykady, by nic przypadkiem nie naruszało narzuconej narracji.

Millais

X D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Millais

Teraz każdy kto ma odmienne zdanie to ruski troll, także no stress bro.

Millais

Cóż, słabo zestarzał się ten komentarz... Agentem Putina może nie jesteś, ale pożytecznym durniem na pewno :]

mi3tek

Pożyteczni durnie to ci, co wierzą w amerykańską i ukraińską (i polską) propagandę.

Millais

Niech nakręci więcej dokumentalnych nierusofobicznych filmów;) więcej tego potrzeba światu;). A tak serio to mam nadzieję, że czujesz wstyd po tamtym komentarzu.

sontagwoj

A za co czuć wstyd? USA robi to samo jak tylko ktoś wystąpi przeciw dolarowi. Zachodnie elity wleźli by do dupy Nawalnemu który jest Putinem v2 tylko prozachodnim nie pro chińskim itd

Millais

Millais minęło 4 lata od twojej wypowiedzi. Po drodze coś się wydarzyło. Na świecie i chyba u Ciebie. Nie masz już czasu na udzielanie się, nic nie oglądasz, nie oceniasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones